Przenieś swoje biuro prasowe do internetu!
Intro Zalety Jak to działa? Dla kogo? Pakiety Zaloguj się Kontakt
Zwiększ obecność w mediach dzięki naszym narzędziom
Dlaczego warto korzystać z PRdesk?
100% kontroli nad komunikatami prasowymi
Dzięki nam dokładnie wiesz kto i kiedy zapoznał się z twoim komunikatem prasowym. Masz więc szansę, by monitorować współpracę z mediami i maksymalizować skuteczność swojego przekazu. We wszechobecnym dziś szumie komunikacyjnym, uzyskasz dostęp do konkretnych i wymiernych danych, obrazujących które twoje działania są skuteczne i dlaczego.
Analiza treści PRmonitor
Przygotowane przez nas narzędzie - PRmonitor - automatycznie zlokalizuje twój komunikat prasowy na stronach odbiorców. Dzięki temu zyskasz dokładny wgląd w skalę użycia Twojego komunikatu, oszczędzisz czas dzięki automatyzacji tego procesu, a także otrzymasz możliwość błyskawicznej kontroli tego co dzieje się z opublikowaną treścią.
Profesjonalny wizerunek
Korzystając z PRdesk zrobisz pozytywne wrażenie na odbiorcach twoich komunikatów prasowych. Oni także zyskają dostęp do wygodnego i nowoczesnego interfejsu w którym odczytywać będą otrzymane komunikaty. Dzięki przechowywaniu załączników na naszym serwerze unikniesz także nieprzyjemnych sytuacji, gdy wysłany przez ciebie komunikat zatykał skrzynkę pocztową w lokalnej gazecie doprowadzając zespół redakcyjny do furii.
Łatwość obsługi
Intuicyjny interfejs i wszechobecne podpowiedzi powodują że korzystanie z PRdesk jest niezwykle proste. Dosłownie po pierwszych 3 minutach z PRdesk będziesz dokładnie wiedział jak skutecznie korzystać z naszej aplikacji.
Raporty e-mail/sms
Z użyciem PRdesk możesz zaplanować rodzaj i częstotliwość otrzymywanych raportów. Na twoje żądanie wygenerowany zostanie raport tygodniowy, miesięczny, ale także raport po upłynięciu określonego czasu od publikacji każdego komunikatu prasowego. Wersje skrócone tych raportów możesz otrzymać także drogą sms.
Synchronizacja z kontem e-mail
Informacje o komunikatach prasowych, które stworzysz przy użyciu PRdesk zostaną rozesłane z konta e-mail, które wskażesz. Dzięki temu użycie aplikacji nie wymaga żadnego specjalnego wdrażania twoich partnerów medialnych, dla których cała ta zmiana będzie zupełnie przeźroczysta.
Ciągłe innowacje
Rozwijamy się bezustannie i wzbogacamy naszą aplikację o funkcję, których potrzebują nasi użytkownicy. Będąc naszym klientem możesz liczyć na wsparcie techniczne, a jeśli będziesz potrzebował funkcji, której nie oferujemy bardzo możliwe, że przygotujemy ją dzięki twojej sugestii.
Dostępność 24h, 7 dni w tygodniu
Przenosząc swoje biuro prasowe do sieci zyskujesz nieustanny dostęp do wszystkich danych i procesów. Będziesz mógł publikować i nadzorować komunikaty prasowe w każdej chwili, z dowolnego komputera, który będzie miał dostęp do internetu. Szybko docenisz jak wielka to wartość, szczególnie w razie konieczności zarządzania kryzysową sytuacją.
Skalowalność
Współpracując z nami możesz dowolnie zmieniać pakiety, wybierając ten który aktualnie najlepiej pasuje do twoich potrzeb. Jeśli twój abonament wygaśnie nie zamkniemy twojego konta, tylko pozwolimy ci mieć dalszy dostęp do zgromadzonych danych.
Planowanie komunikatów prasowych z wyprzedzeniem
Z użyciem PRdesk możesz przygotować komunikat prasowy i zaplanować jego publikację w dowolnym momencie. Jest to szczególnie wygodne, gdy przez jakiś okres nie będziesz miał dostępu do komputera.
Grupowanie odbiorców
Przy użyciu grup łatwo podzielisz odbiorców twoich komunikatów prasowych na tematyczne grupy, których użycie w momencie publikacji komunikatu oszczędzi ci ręcznego przebierania stosu adresów e-mail. Niektóre komunikaty prasowe będziesz chciał zapewne wysyłać jedynie do wybranego grona odbiorców.
Zróżnicowane uprawnienia użytkowników
Jeśli pracujesz w większym zespole możesz utworzyć więcej kont użytkowników i kązdemu z osobna określić jakie będzie miał uprawnienia. To rozwiązanie pozwoli Ci także dokładnie kontrolować działania poszczególnych współpracowników i monitorować ich pracę.
Wypróbuj już teraz za darmo!
Testuj dowolny pakiet za darmo przez siedem dni i już dziś przekonaj się ile czasu oszczędzisz i jaką porcję konkretnych informacji o swoich komunikatach prasowych otrzymasz korzystając z PRdesk.
Przenieś swoje biuro prasowe do sieci i razem ze swoim zespołem korzystaj z niego z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.
Galeria obrazów z PRdesk