Przenieś swoje biuro prasowe do internetu!
Intro Zalety Jak to działa? Dla kogo? Pakiety Zaloguj się Kontakt
Oszczedzaj czas używając profesjonalnego narzędzia
Dla kogo jest PRdesk?
Agencje PR / Agencje interaktywne
Z naszą aplikację zautomatyzujesz proces publikacji komunikatów prasowych, a możliwość dalszej kontroli oraz narzędzia służące do analizy dostarczą Ci szeregu konkretnych danych, dzięki którym proces budowania wizerunku Twoich klientów przebiegać będzie zdecydowanie skuteczniej.
Przedsiębiorstwa
Z użyciem PRdesk możesz informować media o ważnych wydarzeniach w Twojej firmie, promować świeżo wdrożone produkty czy informować o organizowanych eventach. Skuteczne dotarcie z istotną informacją gwarantuje bezpośredni efekt sprzedażowy i większe obroty.
Organizacje i osobowości z branży kultury
Informowanie o planowanych eventach, nowych wydawnictwach i promocja prowadzonych działań to chleb powszedni artystów: muzyków, pisarzy, twórców sztuk wizualnych, ale także organizatorów koncertów, wystaw, właścicieli muzeów, klubów czy galerii. Dzięki PRdesk będzie wam łatwiej i wygodniej.
Kluby sportowe
Konsekwentna obecność na łamach mediów to jedyna możliwość by zbudować trwałe zainteresowanie swoją działalnością, organizowanymi wydarzeniami i spowodować by wzbudzały one pożądane emocje, szczególnie w lokalnym środowisku. Z użyciem PRdesk wszystko to przyjdzie łatwiej i szybciej, a zaoszczędzony dzięki nam czas będziecie mogli przeznaczyć na inne zadania.
Organizacje polityczne
Szybki i wygodny kontakt z mediami, profesjonalne przekazanie i zaakcentowanie swojego przekazu, oraz kontrola jego obecności w internecie - to wszystko zapewnia PRdesk, a dzięki tym właśnie narzędziom błyskawicznie zbudujesz spójny obraz poglądów i dokonań organizacji politycznej jak również pojedynczej osoby.
Fundacje i inne organizacje pozarządowe
O efektach swoich działań warto informować, gdyż to najlepsza droga by budować w ten sposób swoją markę, która wzbudzi powszechne zaufanie i szacunek. Aby robić to przy użyciu PRdesk nie potrzebujesz dodatkowych etatów, ani kosztownych konsultacji. Skorzystaj z naszych doświadczeń i wiedzy, aby mieć pod kontrolą swoje komunikaty prasowe.
Wypróbuj już teraz za darmo!
Testuj dowolny pakiet za darmo przez siedem dni i już dziś przekonaj się ile czasu oszczędzisz i jaką porcję konkretnych informacji o swoich komunikatach prasowych otrzymasz korzystając z PRdesk.
Przenieś swoje biuro prasowe do sieci i razem ze swoim zespołem korzystaj z niego z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.
Galeria obrazów z PRdesk